0216 384 72 10

Biletler, BİLETİX ve Bostancı Gösteri Merkezi Gişelerinde
Tüm Etkinliklerde Covid-19 Tedbirleri Uygulanmaktadır.
Güncel Etkinlikler için Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edebilirsiniz.

CEM YILMAZ, 15 Aralık 2021 akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleri ile buluşuyor!

Biletler Biletix ve BGM gişelerinde!

PROGRAM
20:00 Kapı Açılışı
21:00 Program Başlangıcı

KALAN SÜRE

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

OTURMA PLANI

ETKİNLİKLER

pandemİ

BİLGİLENDİRMESİ

* Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleşecek etkinlikler Pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

* Bostancı Gösteri Merkezi arama noktalarında görevliler tarafından vücut ısısı ölçümü yapılacaktır. Vücut ısısı 38c üzerinde olan misafirler içeri alınmayacaktır.

* Ağız ve burnu kapatacak şekilde maske kullanılması zorunludur. Maskesini takmadığı tespit edilen misafirlerimiz uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar Bostancı Gösteri Merkezi alanının dışına alınacaktır.

* Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca belirlenen koltuklarda oturulması gerekmektedir.

 

* Misafirlerin Bostancı Gösteri Merkezi girişlerinde 1,5 metrelik sosyal mesafe kuralına uyarak sıra oluşturmaları ve sıra beklerken BİLET ve HES KODU sonucunu görevlilere ibraz etmek üzere hazır etmeleri gerekmektedir.

* Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın yayınladığı genelge kurallarına göre oturma yerleri aralarında boşluk bırakılmıştır. Oturma düzeni Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın düzenlemelerine ve resmi uyarılarına göre değişiklik gösterebilir.

* Bostancı Gösteri Merkezi etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

* Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES KODU sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, etkinlik alanına gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES KODU alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın HES KODU sorgula bölümünden “RİSKLİ DEĞİLDİR" sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.